Відгуки

ТОВ «К.А.Н. Девелопмент»

18.11.2014

Даним листом висловлюємо Вам щиру подяку за професіоналізм і відповідальне ставлення до договірних зобов’язань ТОВ «ПБК «УКРДАХ» при виконанні комплексу будівельно-монтажних робіт з улаштування покрівлі на об’єкті будівництва «Житловий комплекс з об’єктами соціально-громадського призначення, паркінгами та благоустроєм пам’ятки природи «Крістерова гірка» по вул. Вишгородська, 45 у Подільському районі м. Києва», та повідомляємо зацікавлених осіб про наступне:

Виконанням значного обсягу робіт (більш як 4500 кв.м) з улаштування покрівлі на вказаному об’єкті будівництва, ТОВ «ПБК «УКРДАХ» зарекомендувало себе як надійний партнер зі штатом висококваліфікованих працівників, завдяки чому, законтрактований обсяг робіт виконано своєчасно, відповідно до заданих проектною документацією параметрів та діючих будівельних норм.

Маємо намір рекомендувати ТОВ «ПБК «УКРДАХ» як надійного і відповідального партнера в галузі будівництва, зокрема улаштування покрівель і фасадів, та сподіваємось на подальшу співпрацю з реалізації майбутніх проектів.

Заступник Генерального директора з комерційних питань ТОВ «К.А.Н. Девелопмент» Сандлер Д.С.

«ART-PROJECT Ukraine» Ltd.

14.07.2010

LIST POLECAJĄCY

Firma «Art-Project Ukraine» prowadząca nadzór techniczny na budowie hipermarketu «Leroy Merlin» w Kijowie z przyjemnoścą poleca firmę «Ukrdach» jako rzetelnego i sprawdzonego wykonawcę. W trakcie procesu budowy pracownicy firmy «Ukrdach» wykazali się pełnym profesionalizmem i wykonywała swoje prace sprawnie i zgodnie z harmonogramem spełniając wszystkie wymagania inwestora i nadzoru technicznego. Jakość robót spełnia wszystkie europejskie standarty na tle innych wykonawców była na znacząco wyższym poziomie. Firma «Ukrdach» to odpowiedzialny i poważny partner na trudnym ukraińskim rynku usług związanych budownictwem.

Dyrektor generalny «ART-PROJECT Ukraine» Ltd. Mateusz Manko

ДП «Кондитерська корпорація ROSHEN»

Керівництво ДП «Кондитерська корпорація ROSHEN» вдячно ТОВ «УКРДАХ» за виконані фасадні та покрівельні роботи при будівництві розподільчого центру ДП «Кондитерська корпорація ROSHEN». Роботи були виконані високоякісно, вчасно та з урахуванням всіх побажань Замовника, що підтверджує високу кваліфікацію співробітників компанії «УКРДАХ». Комплексні роботи виконані на високому професійному та технічному рівні у тісній співпраці з фахівцями відповідних служб, що дозволило в стислі терміни виконати великий обсяг робіт.

Начальник відділу капітального будівництва ДП «Кондитерська корпорація ROSHEN» Глотов Г.В.

ЗАТ «Оболонь»

Керівництво ЗАТ «Оболонь» вдячно ТОВ «УКРДАХ» за виконані фасадні та покрівельні роботи на об’єкті: Адміністративна будівля по вул. Богатирській, 3, м. Київ та «Стадіон» по вул. Північній, 26, м. Київ. Вищезазначені роботи виконувались компетентними та висококваліфікованими фахівцями ТОВ «УКРДАХ». Великий обсяг робіт був виконаний високоякісно, вчасно та з урахуванням всіх побажань. Комплексні роботи виконані на високому професійному та технічному рівні в стислі терміни.

Генеральний директор ЗАТ «Оболонь» Пучок О.Д.

ПрАТ «КИЇВБУДІНВЕСТ»

15.08.2014

ПрАТ «КИЇВБУДІНВЕСТ» на протязі тривалого часу співпрацює з ТОВ «УКРДАХБУД», яке професійно та якісно виконує покрівельні та фасадні роботи, в тому числі їх ремонт, капітальний ремонт, з влаштуванням різного роду металоконструкцій, скління тощо.

Зокрема, спеціалістами ТОВ «УКРДАХБУД» в 2011-2012 р.р. виконані роботи з монтажу фальцьованої покрівлі з міді, огородження покрівлі, влаштування водостічної системи, нанесення вогнезахисту, посилення покрівлі на об’єкті будівництва: «Реставрація та реабілітація будівлі з технічним переоснащенням і реконструкцією прибудови театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр оперети» по вул. Червоноармійська, 53/3 у Печерському районі м. Києва».

Великий обсяг робіт на вказаному об’єкті ТОВ «УКРДАХБУД» виконано на високому професійному та технічному рівні в стислі терміни відповідно до проектної документації, в зв’язку з чим маємо намір співпрацювати з ним і в майбутньому та маємо всі підстави рекомендувати ТОВ «УКРДАХБУД», як надійного партнера у галузі виконання покрівельних та фасадних робіт.

Голова правління ПрАТ «КИЇВБУДІНВЕСТ» Чижов А.М.

АТ «Укрексімбанк»

31.10.2014

Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» (АТ «Укрексімбанк») з 2011 року співпрацює з ТОВ «ПБК «УКРДАХ» в якості Підрядника для виконання покрівельних робіт на власних об’єктах будівництва.

Так, спеціалістами Підрядника в 2011-2012 р.р. було виконано роботи з улаштування фальцевої покрівлі існуючої будівлі АТ «Укрексімбанк» у м. Києві по вул. Тельмана, 5.

В 2014 році на об’єкті «Модернізація покриття покрівлі будівлі філії АТ «Укрексімбанк» по вул. Чернишевській, 11 в м. Харкові» спеціалістами ТОВ «ПБК «УКРДАХ» було виконано роботи по влаштуванню покрівлі з ПВХ мембрани та замінено світлопрозорі конструкції ліхтаря. Зауважимо, що даний об’єкт було завершено на два тижні раніше заявленого строку.

Отже, АТ «Укрексімбанк» з впевненістю може сказати, що великий обсяг робіт на вищевказаних об’єктах ТОВ «ПБК «УКРДАХ» було виконано своєчасно, на високому професійному та технічному рівнях, відповідно до всіх побажань Замовника будівництва. В зв’язку з цим, ми маємо намір співпрацювати з ТОВ «ПБК «УКРДАХ» в майбутньому та без вагань можемо рекомендувати дану компанію як надійного партнера у галузі виконання покрівельних та фасадних робіт.

Член Правління АТ «Укрексімбанк» Марюхін В.М.