Мембранні покрівлі

Покрівельна мембрана є представником рулонних покриттів, її основу складають полімери.

Незалежно від виду і складу покрівельні мембрани мають наступні переваги:
  • великий термін служби — при правильній експлуатації він становить 50-60 років;
  • простота і швидкість монтажу, так як досить укласти всього один шар матеріалу;
  • великий вибір розмірів, що дозволяє покривати дахи різної форми;
  • стійкість до різких перепадів температури;
  • високі показники еластичності;
  • висока стійкість до негативного впливу сонячних променів.
ПВХ-мембрана

ПВХ-мембрани відрізняє не тільки хімічний склад, але і те, що їх укладання може бути виконано тільки за допомогою зварювання полотен.

Основні переваги покриття покрівлі з полівінілхлориду:
  • висока стійкість до негативного впливу сонячного випромінювання;
  • вогнестійкість;
  • велика палітра кольорів.
При виборі кольору покрівельної мембрани треба враховувати те, що з часом яскравість її забарвлення буде знижуватися.
Серед недоліків варто відзначити, що ПВХ-мембрани менш стійкі до дії масел і розчинників. Крім того, в їх складі є великий відсоток летючих речовин, тому з часом вони випаровуються, що негативно впливає на пластичність і термін служби покриття.

EPDM-мембрана

Якщо ПВХ-мембрани мають еластичність близько 200%, то у EPDM-мембран вона досягає 425%. Високі показники вологонепроникності і пластичності дозволяють використовувати їх при створенні таких об’єктів, як тунелі, басейни, штучні водойми і т.д.

Одним з головних переваг EPDM-мембран є їх висока екологічність, так як вони не виділяють шкідливі речовини ні під час монтажу, ні під час експлуатації.
Як недолік такого матеріалу треба відзначити те, що його монтаж проводиться за спеціальною технологією із застосуванням клейкої стрічки. Але є виробники, які випускають матеріали, монтовані методом вулканізації, так як міцність клейкого з’єднання виходить гірше, ніж у зварного шва.
Існують ще композитні EPDM-мембрани. Вони мають особливу структуру: нижній шар — пластична і трохи в’язка маса, потім армована сітка зі склотканини і зверху синтетичний каучук. Це більш дорогий матеріал, але він ідеально підходить для покрівлі, що має складну конфігурацію.

TPO-мембрана

TPO-мембрани зазвичай армуються тканиною або сіткою з поліестеру, але можуть випускатися і без армуючого матеріалу. Це найсучасніше покриття, його відмінною рисою є висока міцність. У зв’язку з тим, що в складі TPO-мембран відсутні летючі речовини, вони набагато довше зберігають свою пластичність, тому мають великий термін служби. Але і вартість у цього виду мембранної покрівлі найвища.

TPO-мембрани зберігають пластичність при негативних температурах, тому їх можна укладати цілий рік. Монтаж цього покрівельного матеріалу проводиться за допомогою гарячого повітря. Завдяки цьому виходить герметичний шов, міцність якого перевищує показники самого полотна майже в два рази.

Компанія УКРДАХ пропонує послуги з улаштування мембранних покрівель, де висока якість гарантована нашими кращими спеціалістами.
Ми готові виконати улаштування мембранних покрівель по всій території України, в таких видах будівель, як промислові споруди, житлові будинки, офісні та бізнес-центри, спортивні та торгівельні комплекси.
Ми пропонуємо професійний підхід, розумну цінову політику, прозорі договірні зобов’язання та безліч інших переваг.
Якщо у вас є готовий проект або ви шукаєте нові рішення – ми раді допомогти вам у вирішенні поставлених задач.

Контактна інформація співробітників компанії УКРДАХ знаходиться у розділі нашого сайту «КОНТАКТИ».

Наші роботи
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей