Металеві покрівлі

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля виконується з рулонного металу на всю довжину ската. Назва її походить від фальцевого з’єднання, яким закріплюють покриття в одне ціле. Роботи виконуються професійними покрівельниками з використанням спеціального інструменту. Виходить легка, міцна покрівля, що має привабливий вигляд. Через гнучкості металу фальцева покрівля застосовується при будівництві складних дахів. Недоліками є висока гучність і необхідність додаткового утеплення. При виготовленні покрівлі крім сталі може використовуватися мідь і алюміній. Покриття виходить красиве і дуже довговічне. Єдиний мінус – висока вартість матеріалу.

Покрівля з мідним покриттям
Покрівлі з мідним покриттям це покрівлі вищого класу і з давніх часів використовувалася в будівництві.
Колір мідної покрівлі змінюється в процесі експлуатації: на початку вона має золотистий колір, після монтажу вона набуває деяку матовість, а через кілька років покрівельна мідь набуває коричневого відтінку, який плавно переходить в темно-коричневий, а через десятки років, покривається патиною і може ставати зеленого кольору. Покрівля з міді має ряд переваг, до них відносяться:
  • пластичність;
  • підвищена стійкість;
  • міцність і довговічність;
  • екологічність і пожежна безпека;
Наша компанія пропонує два види мідної крівлі. Це класична фальцованная покрівля та мідна шашка, різної форми і розміру.
Мідна шашка - це невеликі ромби, квадрати, а іноді трапеції, як плоского так і об'ємного виду. Мідна покрівля буде мати закінчений і гармонійний вигляд внаслідок того, що всі необхідні системи, такі як водостоки, відливи, снігозатримувачі та інші елементи також можуть бути замовлені і виготовлені саме з цього металу.
Покрівельна мідь використовується як при реставрації пам'яток архітектури, так і при спорудженні покрівель житлових і комерційних об'єктів. Робота по влаштуванню покрівель з мідної шашки трудомістка і вимагає суворого дотримання правил монтажу. Через високу вартість сировини і складною технологією укладання такий вид покрівельного покриття відноситься до числа найбільш дорогих покрівельних матеріалів. Для виробництва мідної шашки наше підприємство має власний виробничий цех та спеціалістів-бляхарів, які пройшли навчання у фахівців провідних західних компаній.


Металочерепиця
В основі металочерепиці лежить сталевий холоднокатаний лист з декількома шарами захисного покриття. За зовнішнім виглядом покриття нагадує керамічну черепицю. Монтується на решетування саморізами з обов’язковим використанням гумових прокладок. З огляду на невелику вагу листів, укладку можна робити поодинці. Такий вид покрівлі зручний при транспортуванні, а невисока ціна робить його доступним для широкого кола споживачів. Недоліками є низький рівень шумоізоляції і високий відсоток відходів. Застосовують як при промисловому будівництві, так і при спорудженні дахів приватних будинків, гаражів. Використовують для створення фальшпокрівлі при оздобленні плоских дахів.

Профнастил
Дешевшим аналогом є покрівельний профнастил. Листи мають хвилі різноманітної висоти та геометрії і відрізняються високою міцністю при вигинанні. Він так само відноситься до гучних покрівель і вимагає додаткової звукоізоляції. Профнастил часто використовують для дахів господарських будівель, магазинів, автомийок.


Компанія УКРДАХ пропонує послуги з улаштування металевих покрівель, де висока якість гарантована нашими кращими спеціалістами.

Ми готові виконати улаштування металевих покрівель по всій території України, в таких видах будівель, як промислові споруди, житлові будинки, офісні та бізнес-центри, спортивні та торгівельні комплекси.

Ми пропонуємо професійний підхід, розумну цінову політику, прозорі договірні зобов’язання та безліч інших переваг.
Якщо у вас є готовий проект або ви шукаєте нові рішення – ми раді допомогти вам у вирішенні поставлених задач.

Контактна інформація співробітників компанії УКРДАХ знаходиться у розділі нашого сайту «КОНТАКТИ».

Наші роботи
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей