Керамогранітні панелі

Керамограніт є штучним оздоблювальним матеріалом. Виготовляється шляхом пресування суміші глини і гранітних крихт при тиску 400-500 кг/см2, з подальшим випалюванням при температурі 1200-1300 ° C.

Завдяки технології виробництва керамогранітна плита володіє відмінними фізичними характеристиками: механічна міцність, морозостійкість, стійкість до агресивних середовищ, стійкість до перепадів температур, невисока вага панелей. При цьому керамогранітна панель має широку палітру кольорів і фактур а також тривалий термін експлуатації.
В основі системи лежать три основні елементи: кронштейни з широким діапазоном регулювання виносу, профіль і клямеру. Основна функція елементів кріплення витримати вагу керамогранітної панелі і навантаження від впливу вітру, вібрації і дії інших зовнішніх факторів.
Керамогранітні панелі кріпляться або механічним способом з використанням клямерів, або застосовується "невидиме" клейове кріплення.

Навісний вентильований фасад з керамогранітних панелей став популярний порівняно недавно, відразу завоювавши увагу архітекторів, дизайнерів, проектувальників і звичайно ж замовників робіт; і зараз є найсучаснішим і популярним рішенням облицювання фасадів будівель. Такі фасади додадуть презентабельний і унікальний зовнішній вигляд та збережуть його на довгі роки.


Компанія УКРДАХ пропонує послуги з улаштування фасадів з керамогранітних панелей, де висока якість гарантована нашими кращими спеціалістами.
Ми готові виконати роботи з улаштування фасадів з керамогранітних панелей по всій території України, в таких видах будівель, як промислові споруди, житлові будинки, офісні та бізнес-центри, спортивні та торгівельні комплекси.
Ми пропонуємо професійний підхід, розумну цінову політику, прозорі договірні зобов’язання та безліч інших переваг.
Якщо у вас є готовий проект або ви шукаєте нові рішення – ми раді допомогти вам у вирішенні поставлених задач.
Контактна інформація співробітників компанії УКРДАХ знаходиться у розділі нашого сайту «КОНТАКТИ».
Наші роботи
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей