Вітражні та віконно-дверні системи

Привабливість панорамному склінню надає її цілісний вигляд. Його виробляють з профілю для вікна і профілю для фасаду, який використовують, якщо висота вітража більше 2,5 метрів. Серед профільних систем найбільшим попитом користуються Sial, Tatprof і Schuko, які можна забарвити в будь-які кольори по каталогу Ral і Dekor.

Світлопрозоре наповнення підбирається в залежності від призначення та типу будинку. Наприклад, невеликого розміру фасад автомобільних салонів, різних магазинів можна засклити художнім склом. Також можна використовувати тоноване, що самоочищається, броньоване скло, триплекс.
Вітражне скло фасадів може бути:
  • «Теплим» - застосовується в будинках, офісних будівлях, утеплених балконах і лоджіях;
  • «Холодним» - застосовується в вітражах виробничих будівель, наприклад, склад.
«Теплі» конструкції - це 2 алюмінієві чаші, скріплені вставкою з поліаміду, яка запобігає появі містка холоду і утримує тепло в приміщенні.
Варто відзначити, що тепле вітражне скління лоджії дозволить влаштувати невелику бібліотеку, оранжерею або додаткову кімнату.
Вага вітражного скління
Знаючи скільки важать скло і профіль вітража, можна вирахувати середню вагу конструкції.
Квадратний метр прозорого скла марки М1 завтовшки 1 мм важить 2,5 кг / м2. Якщо склопакет має товщину скла 3 мм, середня вага становитиме 7,5 кг. Тепер залишилося вага 1м2 помножити на суму площ скління.
Таким же чином вираховується загальна довжина профілю і множиться на масу одного погонного метра профілю згідно з технічними даними виробника.
Конструкція систем вітражного скління
З створенням оригінального ажурного, хай-теківського образу з легкістю впораються такі вітражні системи скління:
1. Стоєчно-ригельна. Конструкція вітража складається з опорної стійки і ригелів, оснащених спеціальними пазами, які призначені для вентилювання і відведення конденсату. Розташовується каркас зазвичай з внутрішньої сторони фасаду.
У конструкцію вітражного скління входить і притискної профіль, яким закріплюють світлопрозоре наповнення. Зверху він закривається декоративними накладками круглої, плоскої форми або мигдалеподібної.
Накладки повторюють малюнок несучої конструкції, що позначається на естетичному вигляді фасаду. Тип заповнення визначає колір і зовнішній вигляд будівлі.
Обов'язково в системі використовують ущільнювачі, які забезпечують герметичність конструкції. Крім цього вона є надійною, довговічною і зручною в експлуатації.

2. Стоєчно-ригельна напівзакрита система. Відрізняється вона кріпленням. Скло кріпиться зовні притисками або по горизонталі або по вертикалі.

3. Структурна система. У вітражному склінні склопакет монтується до каркасу за допомогою клейового складу. Таким чином, зовнішня сторона фасаду залишається повністю скляною, оскільки швів не видно.
У цій системі скління використовуються високоякісні профілі і склопакети, які мають високі властивості звуко- і теплоізоляції, вони збільшують здатність структурної системи витримувати великі навантаження.
Панорамне скління багатоповерхових будівель будь-яких форм і пропорцій надають фасаду розкішний, динамічний вид.
4. Напівструктурне скління - це система, в якій кріплення здійснюється за допомогою спеціальних штапиків.

5. Спайдерне скління - це система, в якій монтаж світлопрозорого заповнення здійснюється точковим методом. Склопакети закріплюються спайдерами - спеціальними сталевими кронштейнами, за формою нагадують павука. Щілини між ними заливають силіконовим розчином.

Компанія УКРДАХ пропонує послуги з улаштування вітражних конструкцій, де висока якість гарантована нашими кращими спеціалістами.
Ми готові виконати улаштування вітражних конструкцій по всій території України, в таких видах будівель, як промислові споруди, житлові будинки, офісні та бізнес-центри, спортивні та торгівельні комплекси.
Ми пропонуємо професійний підхід, розумну цінову політику, прозорі договірні зобов’язання та безліч інших переваг.
Якщо у вас є готовий проект або ви шукаєте нові рішення – ми раді допомогти вам у вирішенні поставлених задач.

Контактна інформація співробітників компанії УКРДАХ знаходиться у розділі нашого сайту «КОНТАКТИ».

Наші роботи
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей