Гнучкі покрівлі

Рубероїд

Рубероїд входить до числа поширених рулонних матеріалів для створення покрівельного покриття з досить довгим терміном служби. Укладання рубероїду може виконуватися на покрівлі будь-якого типу і форми, а також зверху старого покриття. Це дозволяє використовувати даний матеріал у складі нового покрівельного пирога і при ремонті застарілого або пошкодженого покриття.

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця - матеріал для скатної покрівлі. Вона поєднує твердість каменю та еластичність бітуму. Завдяки унікальній системі самонаклеювання суцільним клеючим шаром і напуском гонту, відбувається перекриття швів, цвяхи повністю ховаються, утворюється абсолютно герметичне покриття. Основою плитки служить склохолст, з двох сторін покритий покращеним бітумом вищої якості. Нижня поверхня являє собою суцільний самоклеючий шар з одіфіцірованного бітуму високої якості, завдяки чому забезпечується на 100% герметичність покрівлі, а також істотно полегшується процедура монтажу. Верхній шар плитки - кольорові кам'яні гранули, що надають матеріалам різноманітні відтінки. Гранули захищають бітум від кліматичних впливів і забезпечують, таким чином, тривалий період експлуатації. Мінімальний ухил покрівлі, при якому допускається застосування плитки, - 11,3 °. Для улаштування подібної покрівлі, окрім плиток, потрібні різні комплектуючі, без яких термін служби матеріалу може суттєво скоротитися.

Компанія УКРДАХ пропонує послуги з улаштування гнучких покрівель, де висока якість гарантована нашими кращими спеціалістами.
Ми готові виконати улаштування гнучких покрівель по всій території України, в таких видах будівель, як промислові споруди, житлові будинки, офісні та бізнес-центри, спортивні та торгівельні комплекси.
Ми пропонуємо професійний підхід, розумну цінову політику, прозорі договірні зобов’язання та безліч інших переваг.
Якщо у вас є готовий проект або ви шукаєте нові рішення – ми раді допомогти вам у вирішенні поставлених задач.

Контактна інформація співробітників компанії УКРДАХ знаходиться у розділі нашого сайту «КОНТАКТИ».

Наші роботи
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей