Світлопрозорі конструкції


Проектування і реалізація проектів по влаштуванню верхнього освітлення на покрівлях будинків і споруд - один з напрямків діяльності нашої компанії.

Для виготовлення світлопрозорих похилих конструкцій, зенітних ліхтарів застосовується стоєчно-ригельна з алюмінієвого профілю, що заповнюється склом.

На відміну від вертикального скління, де в якості заповнення застосовуються стандартні склопакети, прозорі покрівлі (зенітні ліхтарі) скляться тільки склопакетами з «безпечним» склом, таким як триплекс, або із захисною плівкою.

Спеціальна технологія з'єднання профілів дозволяє забезпечити швидкий монтаж світлопрозорих покрівель і домогтися максимально високих характеристик міцності конструкції. Як захисно-декоративного покриття профілів застосовується метод полімерно-порошкового фарбування. Колір покриття визначається європейської шкалою RAL.

Система дозволяє виготовляти багатоплощинні конструкції, що надає спорудам неповторність і сучасний вигляд. Як несучі елементи при великих прольотах застосовують балки, ферми розрахункового перетину.

Наші світлопрозорі конструкції для покрівель можуть мати різні візуальні форми: у вигляді купола, і у вигляді «піраміди», і у вигляді аркових конструкцій, окремих похилих скатів, багатокутників і так далі.
На етапі проектування при виборі похилих стійок, ригелів і товщини скла враховуються вітрові навантаження, що виникають навантаження на перекриття або на несучі стіни. Для герметизації стиків і вузлів примикань ми використовуємо надійні герметики - це гарантує захист від атмосферних опадів. Завдяки використанню якісного скла, светорозрачние покрівлі послаблюють шкідливу дію ультрафіолетових променів.

Компанія УКРДАХ пропонує послуги з улаштування світлопрозорих конструкцій будівлі, де висока якість гарантована нашими кращими спеціалістами.
Ми готові виконати роботи з улаштування світлопрозорих конструкцій по всій території України, в таких видах будівель, як промислові споруди, житлові будинки, офісні та бізнес-центри, спортивні та торгівельні комплекси.
Ми пропонуємо професійний підхід, розумну цінову політику, прозорі договірні зобов’язання та безліч інших переваг.
Якщо у вас є готовий проект або ви шукаєте нові рішення – ми раді допомогти вам у вирішенні поставлених задач.
Контактна інформація співробітників компанії УКРДАХ знаходиться у розділі нашого сайту «КОНТАКТИ».
Наші роботи
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей
Вкажіть Ваші дані і ми з Вами звяжемось для уточнення усіх деталей